Rezervační kalendář

<< Květen 2024 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Legenda:

-> Aktuální den

-> Všechny termíny volné

-> Alespon jeden volný termín

-> Všechny termíny obsazeny

-> Není možné rezervovat


Informace:

Jízdy červen - červenec s ohledem na teplotu nejezdíme.

Při teplotě  nad 15 0C v jiné měsíce   prosíme klienty , aby akceptovali  možnost případné aktualizace změny hodiny jízdy. Prosíme o  kontaktování před jízdou  na telef. č. 777 302 375, případně 775 302 380 po 20. hod.  Případnou nutnost  zrušení jízdy nám oznamte pokud možno telefonicky, e-mail nemáme vždy v dosahu. Děkujeme za pochopení a těšíme se nashledanou. 

Administrace:


Fond Vyso?iny

Produkt č.5 - 24 hodin se psí smečkou


24 hodin se psí smečkou:

 Souhrn zážitků aneb co můžete očekávat:

  • příjezd na kennel
  • ubytování ve srubu (nebo v Počátkách dle vlastního výběru)   
  • posezení s musherem (možnost táboráku, grilování,....upřesnění programu druhého dne podle počasí)
  • přenocování  
  • snídaně
  • příprava psů před jízdou a obstarání farmy
  • příprava na jízdu 
  • jízda se psím spřežením
  • po návratu na kennel regenerace psů a péče o psy
  • večerní krmení a rozloučení s musherem.

Co vzít s sebou:

- jídlo a pití dle vlastního uvážení (stravování si zajišťují klienti sami)
- sportovní oblečení dle počasí
- vlastní spacák (srub je vytápěný)

Cena: 7260,- Kč  ( včetně  DPH )

Určeno pro počet osob: 1-2   ( + děti v doprovodu)

(ubytování - ve srubu v ceně, ubytování v Počátkách si hradí a zajišťují klienti sami)

Prožijte nezapomenutelných 24 hodin v náročných přírodních podmínkách Vysočiny s vrcholovým týmem saňových psů s musherem, který má 25-ti letou praxi. Tvrdá dřina a následný růst nejen dle získaných ocenění je staví mezi špičkové týmy. Budete mít možnost získat zkušenosti mushera, jenž patří mezi nejlepší mushery nejen v ČR, ale i v Evropě, kteří se umisťují na předních místech  nejdůležitějších etapových závodů. Tým je souhra mezi musherem a jeho smečkou. Musher má nejdůležitější postavení pro celou psí smečku – kázeň, respekt, poslušnost a oddanost jsou termíny, které vyjadřují její vztah k musherovi. A naopak, smečka se plně spoléhá a důvěřuje rozhodnutím mushera. Díky souhře tohoto vztahu dokáží neuvěřitelné výkony. Několikrát pokořili traily/tratě o délce 1000 km s převýšením 2400 m, jsou schopni vytrvalosti, rychlosti a skrývají neuvěřitelnou sílu. Musher má obrovskou zodpovědnost, je nucen rozhodovat za celý tým ve vypjatých situacích.

Buďte i Vy součástí tohoto týmu.

Vyzkoušejte si náročnost péče o tento psí tým. Využijte proškolení a teoretickou instruktáž s možností osobních dotazů. Vyzkoušejte teorii saňového sportu v praxi a seznamte se se smečkou 30ti výborných saňových psů, naučte se oblékat psy do postroje, zapřahat je, asistovat při tréninku. Můžete připravovat napojení psů před i po tréninku, jejich stravu, úklid kotců, prožít si vlastní  trénink psů, poznat chod celého kennelu včetně malé farmičky (ovce, kozy, králíci), která je součástí kennelu. Zajištěné bude pro pro Vás ubytování na kennelu ve srubu  s možností využití kuchyně s potřebnou výbavou, kamínek aj. Nebo se můžete ubytovat ve vlastní režii v 3 km vzdálených Počátkách. To záleží na Vašem uvážení.  

Tento outdoorový zážitek nebo  24 hodinový dárek je možno v našem klidném prostředí využít samostatně či ve dvojici. Pro více osob je nutná dohoda.  Nevšední den je skvělou relaxací, týmovou spoluprací a zážitkem, na který si rádi vzpomenete.