Rezervační kalendář

<< Červen 2018 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Legenda:

-> Aktuální den

-> Všechny termíny volné

-> Alespon jeden volný termín

-> Všechny termíny obsazeny

-> Není možné rezervovat


Informace:

Jízdy červen - červenec s ohledem na teplotu nejezdíme.

Při teplotě  nad 15 0C v jiné měsíce   prosíme klienty , aby akceptovali  možnost případné aktualizace změny hodiny jízdy. Prosíme o  kontaktování před jízdou  na telef. č. 777 302 375, případně 775 302 380 po 20. hod.  Případnou nutnost  zrušení jízdy nám oznamte pokud možno telefonicky, e-mail nemáme vždy v dosahu. Děkujeme za pochopení a těšíme se nashledanou. 

Administrace:


Fond Vyso?iny

Štěňata - naše naděje

Máme dvě nová štěňátka - kluky Pašu a Křídu z krytí našeho Sama na Sheilu Aleše Prokůpka. Cvičí s celým kennelem. Počátkem června 2010 čekáme narození štěňat.

 

Naše očekávaná červnová štěňátka budou ze spojení našeho Gapy (máma Eńa - v našem vlastnictví, otec Cipísek - oba původem od Pavla Pfeifera) a mámyFatimy (v našem vlastnictví, původem od Pavla Pfeifera). Už se na ně  těšíme. Minulá štěňata Fatimy  od otce  Ferdy (též původem od Pavla Pfeifera) byla podařeným vrhem. Fatima je vzorná matka. Pokud bude tak početný vrh štěňat jako při minulém porodu Fatimy, je možné uspokojit i zájemce o štěňata šikovných saňových psů. Osvědčilo se nám ponechání si pouze dvou štěňat z vrhu, takže další štěňátka budou volná k dispozici zájemců o psí sporty.

Křída

Křída každou chvíli vypadá spíše jako Saze. Je mistr v úniku z kotce. Umí šplhat po sítích a prolézat oky kari sítě. Ale teď s tím má trochu problém. Babička Fatima si ho vzala do parády a hlídá jeho útěky.

 

 

Paša

Paša se opravdu chová jako Paša - ale když baští, říkáme mu důvěrně Pašík. Umí dělat krásné pso-lidské obličeje vyjadřující starost, moudrost, inteligenci a umí krást dospělým psům kosti, aniž to zpozorují. Taky zkusil zavrčet na Mikyho, ale jenom jednou, když mu sahal do misky. Hned byl poučen a odkázán do správných mezí.